• 1
  • 2
  • 3

Támogatóink

Tabellák

  • 'A' Liga
  • 'B' Liga
  • 'C' Liga
  • 'D' Liga
  • 'E' Liga
  • '35+' A Liga
  • '35+' B Liga

Csapat M Gy D V RG KG Pont
GLB 8 6 1 1 39 19 19
Stefi 8 6 1 1 31 15 19
Kisteleki TE 8 6 0 2 43 18 18
F&F FC 8 5 1 2 46 24 16
Plazma Pont 8 5 0 3 44 30 15
HUSQVARNA 7 3 0 4 13 20 9
Laczko Bt 7 2 1 4 23 34 7
Tóth Bt. 8 2 0 6 28 30 6
Goool Parádé 8 2 0 6 26 46 6
DAC 8 0 0 8 21 78 0
Toggle hidden 1
Toggle hidden 2
Toggle hidden 3
Toggle hidden 4
Toggle hidden 5
Toggle hidden 6
Toggle hidden 7
Toggle hidden 8
Toggle hidden 9

Csapat M Gy D V RG KG Pont
Újváros 8 7 1 0 37 18 22
Parádé FC 8 6 1 1 44 24 19
Akvárium Bisztró 8 5 1 2 30 21 16
A.Fc Ocskó-Trans 8 3 1 4 26 29 10
ZENEKAR 8 3 1 4 19 26 10
Plastic Master 8 2 2 4 25 31 8
TM Team 8 2 0 6 20 34 3
SLAPPOOO FC 8 0 1 7 17 35 1
Toggle hidden 1
Toggle hidden 2
Toggle hidden 3
Toggle hidden 4
Toggle hidden 5
Toggle hidden 6
Toggle hidden 7
Toggle hidden 8
Toggle hidden 9
 

Csapat M Gy D V RG KG Pont
Kertész Áruház Szentes 8 6 2 0 53 15 20
Lábmágusok 8 5 2 1 28 12 17
DRTIP.HU 8 5 0 3 34 26 15
Jack@Jim@Johnnie 8 4 3 1 36 25 15
KANÁRIK 8 3 1 4 22 34 10
Rigó-Gold Team 8 2 1 5 20 33 7
Kutyaütők 8 2 0 6 22 38 6
Gyakadémia 8 0 1 7 21 53 1
Toggle hidden 1
Toggle hidden 2
Toggle hidden 3
Toggle hidden 4
Toggle hidden 5
Toggle hidden 6
Toggle hidden 7
Toggle hidden 8
Toggle hidden 9
 

Csapat M Gy D V RG KG Pont
Dóc 9 6 2 1 31 10 20
Hanyatt SE 9 5 3 1 28 14 18
Sporting 9 5 2 2 30 32 17
Avengers 9 5 1 3 36 18 16
Jóbarátok FC 9 4 2 3 27 23 14
Tömörkény 9 3 2 4 20 26 11
NEOFF 9 3 2 4 11 17 11
Pusztaszer FC 9 3 1 5 20 24 10
JSZB 9 2 0 7 22 32 6
LÚZER FC 9 1 1 7 16 45 4
Toggle hidden 1
Toggle hidden 2
Toggle hidden 3
Toggle hidden 4
Toggle hidden 5
Toggle hidden 6
Toggle hidden 7
Toggle hidden 8
Toggle hidden 9
Csapat M Gy D V RG KG Pont
TEMES Fc 10 9 0 1 58 13 27
Vigadó 10 8 2 0 56 17 26
Pocak FC 10 8 1 1 62 22 25
Football Fanatics 10 6 0 4 27 21 18
Jóság Presszó 10 5 1 4 39 30 16
Ópusztaszer Se 10 5 0 5 33 33 15
A-Team 2018 10 4 1 5 31 36 13
Spontán Fc 10 4 0 6 23 38 12
Neon Balástya 10 2 0 8 21 37 6
KITE U17 10 1 0 9 15 80 3
Rúgdalózók 10 0 1 9 12 50 1
Toggle hidden 1
Toggle hidden 2
Toggle hidden 3
Toggle hidden 4
Toggle hidden 5
Toggle hidden 6
Toggle hidden 7
Toggle hidden 8
Toggle hidden 9
Toggle hidden 10
Toggle hidden 11
Toggle hidden 12
Toggle hidden 13
Toggle hidden 14
Toggle hidden 15
Toggle hidden 16
Toggle hidden 17
Toggle hidden 18
Toggle hidden 19
Csapat M Gy D V RG KG Pont
Vén-Fecskék 7 5 1 1 25 13 16
DAC 7 5 1 1 32 15 16
Rend-Mobil Szindikátus 7 3 0 4 25 26 9
Haverok 7 0 0 7 13 41 0
Toggle hidden 1
Toggle hidden 2
Toggle hidden 3
Toggle hidden 4
Toggle hidden 5
Toggle hidden 6
Toggle hidden 7
Toggle hidden 8
Toggle hidden 9
Toggle hidden 10
Toggle hidden 11
Toggle hidden 12
Toggle hidden 13
Toggle hidden 14
Toggle hidden 15
Toggle hidden 16
Toggle hidden 17
Toggle hidden 18
Toggle hidden 19

Góllövő lista

  • 'A' Liga
  • 'B' Liga
  • 'C' Liga
  • 'D' Liga
  • 'E' Liga
  • '35+' A Liga
  • '35+' B Liga
Név Gólok
Rutai Balázs 13
Kéri Tamás 12
Koncz Miklós 8
Podonyi Norbert 8
Baka Márk 8
Makai Zoltán 8
Forró Attila 8
Dr. Fődi Bence 8
Pánczél István 7
Dr. Bálint Dániel 7
Toggle hidden 1
Toggle hidden 2
Toggle hidden 3
Toggle hidden 4
Toggle hidden 5
Toggle hidden 6
Toggle hidden 7
Toggle hidden 8
Toggle hidden 9
Név Gólok
Cseh Richard 10
Kelemen Viktor 9
Papp Dániel 8
Fodor Balázs 8
Lévai Norbert 7
Kis Péter 7
Csamangó Tibor 7
Tóth István 6
Bástyi Péter 6
Kozics Barnabás 6
Toggle hidden 1
Toggle hidden 2
Toggle hidden 3
Toggle hidden 4
Toggle hidden 5
Toggle hidden 6
Toggle hidden 7
Toggle hidden 8
Toggle hidden 9
Név Gólok
Lekrinszki Ariel 18
Bertók Gábor 15
dr. Tóth István Péter 11
Fülöp Zoltán 10
Csurgó Gábor 8
Antman Joshua 8
Tóth Zoltán 8
Dancsok Dániel 7
Vámos Tamás 7
Tóth Tamás 7
Toggle hidden 1
Toggle hidden 2
Toggle hidden 3
Toggle hidden 4
Toggle hidden 5
Toggle hidden 6
Toggle hidden 7
Toggle hidden 8
Toggle hidden 9
Név Gólok
Molnár János 13
Farkas Ferenc 12
Molnár Szabolcs 11
Bitó Attila 6
Nagyillés András Patrik 5
Juhász Tamás 5
Csonka Kristóf Péter 5
Horváth Loránd 5
Kósa Roland 5
Ormándi Ádám 5
Toggle hidden 1
Toggle hidden 2
Toggle hidden 3
Toggle hidden 4
Toggle hidden 5
Toggle hidden 6
Toggle hidden 7
Toggle hidden 8
Toggle hidden 9
Név Gólok
Szalai Ádám 29
Fülöp Ádám 15
Varga Martin 15
Szeri Róbert 12
Patyi Roland 11
Rabecz Valter 11
Vincze Zsolt 11
Sztankovics Antal 10
Kanalas Márió 10
Kapa Márk 9
Toggle hidden 1
Toggle hidden 2
Toggle hidden 3
Toggle hidden 4
Toggle hidden 5
Toggle hidden 6
Toggle hidden 7
Toggle hidden 8
Toggle hidden 9
Név Gólok
Balla Zoltán 9
Szalay János 8
Bosánszki Mihály 8
Tóth József 8
Varga Tibor 5
Balog Tibor 5
Kiss Márió 5
Szél Róbert 4
Király József 4
Bodo Attila 4
Toggle hidden 1
Toggle hidden 2
Toggle hidden 3
Toggle hidden 4
Toggle hidden 5
Toggle hidden 6
Toggle hidden 7
Toggle hidden 8
Toggle hidden 9
Név Gólok
Koncz Zsolt 10
Némedi Norbert 9
Valkovics Gábor 8
Keresztesi Zoltán 7
Zs.Juhász István 6
Gulyás Péter 4
Kádár Tamás 4
Szász Gábor 4
Béres István 4
Szabó Attila 4
Toggle hidden 1
Toggle hidden 2
Toggle hidden 3
Toggle hidden 4
Toggle hidden 5
Toggle hidden 6
Toggle hidden 7
Toggle hidden 8
Toggle hidden 9

Élő közvetítés

Jelenleg nem zajlik mérkőzés!

 Tovább a közvetítésre



2018 Pro liga

Rólunk írták:

  

Menetrend / eredmények

  

Rend-Mobil Kft. VI. Pro Liga - A csoport (Január 6. - szombat)
9:00 GLB Csólyospálos 7:1
9:40 PFF-Szántó GLB 2:1
11:00 Csólyospálos PFF-Szántó 2:4
12:20  MATES TEAM GLB 3:1
13:40  Csólyospálos MATES TEAM 0:11
17:00  PFF-Szántó MATES TEAM 1:4
       
Végeredmények      
A1. MATES TEAM    
A2. PFF-Szántó    
A3. GLB    
A4. Csólyospálos    

 

 

Rend-Mobil Kft. VI. Pro Liga - B csoport (Január 6. - szombat)
10:20 BUGA TEAM EuroForm 2000 Kft. 1:2
11:40 AFTER KUGLÓF 5:1
13:00 EuroForm 2000 Kft. AFTER 1:2
14:20 KUGLÓF BUGA TEAM 3:3
15:40 EuroForm 2000 Kft. KUGLÓF 5:3
18:30 BUGA TEAM AFTER 1:0
       
Végeredmények      
B1. AFTER    
B2. EuroForm 2000 Kft.    
B3. BUGA TEAM    
B4. KUGLÓF    

 

Rend-Mobil Kft. VI. Pro Liga - C csoport (Január 6. - szombat)
15:00 ARAMIS MAD DOG'S O'NEIL TEAM 5:2
16:20 TBUTOROUTLET.HU VIKTOR SECURITY 1:3
17:40 VIKTOR SECURITY ARAMIS MAD DOG'S 2:3
19:10  O'NEIL TEAM TBUTOROUTLET.HU 5:2
19:50  VIKTOR SECURITY O'NEIL TEAM 2:0
20:30  ARAMIS MAD DOG'S TBUTOROUTLET.HU 3:4
       
Végeredmények      
C1. VIKTOR SECURITY    
C2. ARAMIS MAD DOG'S    
C3. O'NEIL TEAM    
C4. TBUTOROUTLET.HU    

 

Rend-Mobil Kft. VI. Pro Liga - Kieséses szakasz (Január 7. - vasárnap)
10:00 GLB AFTER 1:1 (7-esek: 0:2)
11:00 VIKTOR SECURITY EuroForm 2000 Kft. 4:2
12:00 PFF-Szántó MATES TEAM 4:1
13:00  ARAMIS MAD DOG'S BUGA TEAM 0:0 (7-esek: 3:1)
       
Elődöntők      
14:00 AFTER VIKTOR SECURITY 3:0
15:00 PFF-Szántó ARAMIS MAD DOG'S 1:1 (7-esek: 2:3)
       
Bronzmérkőzés      
16:00 VIKTOR SECURITY PFF-Szántó büntetőkkel győzött a Viktor Security
       
Döntő      
17:00 AFTER ARAMIS MAD DOG'S 0:3
       



Rend-Mobil Kft. VI. Pro Liga Végeredmények
I. helyezett ARAMIS MAD DOG'S  
II. helyezett  AFTER  
III. helyezett  VIKTOR SECURITY  
IV. helyezett  PFF-Szántó  
     
Legjobb játékos   Vass Patrik AFTER
Legjobb kapus   Tajti Bence ARAMIS MAD DOG'S
Gólkirály   Berki István (7 gól) VIKTOR SECURITY
     

 

2018 SeniorPro liga

Rólunk írták:

  

Menetrend / eredmények

  

II. SeniorPro Liga - A csoport (2018.02.04. vasárnap)
9:00 Vén-Fecskék MaxxAutó 1:1 (4:3)
10:00 FC SENTA Vén-Fecskék 0:2
11:00  MaxxAutó FC SENTA 6:5
       
Végeredmény    
A1. Vén-Fecskék    
A2. MaxxAutó    
A3. FC SENTA    
       

 

II. SeniorPro Liga - B csoport (2018.02.04. vasárnap)
9:30 Kuglóf Öcsi-Ker 2:4
10:30 FC Vadak Kuglóf 0:3
11:30 Öcsi-Ker FC Vadak 5:4
       
Végeredmény    
B1. Öcsi-Ker    
B2. Kuglóf    
B3. FC Vadak    
       

 

II. SeniorPro Liga - C csoport (2018.02.04. vasárnap)
12:00 Zengő Alföld Gyöngy Presszó Békéscsaba 2:2 (9:8)
13:00 Gyöngy Presszó Békéscsaba Mates Team 0:5
14:00 Mates Team Zengő Alföld 3:0
       
Végeredmény    
C1. Mates Team    
C2. Zengő Alföld    
C3. Gyöngy Presszó Békéscsaba    
       

 

II. SeniorPro Liga - D csoport (2018.02.04. vasárnap)
12:30 Nagykőrös Rábel-Tura  
13:30 Rábel-Tura Gól Söröző 0:5
14:30 Gól Söröző Nagykőrös  
       
Végeredmény    
D1.      
D2.      
D3.      
       

 

II. SeniorPro Liga
15:00 - I. középdöntő Vén-Fecskék Öcsi-Ker 0:2
15:30 - II. középdöntő Kuglóf Mates Team 1:6
16:00 - III. középdöntő Rábel Tura MaxxAutó 5:3
16:30 - IV. középdöntő Gól Söröző Zengő Alföld 1:0
17:00 - I. elődöntő Öcsi-Ker Mates Team 2:1
17:30 - II. elődöntő Rábel-Tura Gól Söröző 0:5
18:00 - III. helyért Mates Team Rábel-Tura 3:4 
18:30 - I. helyért Öcsi-Ker Gól Söröző 1:2
II. SeniorPro Liga Végeredmények
IV. hely Mates Team  
III. hely  Rábel Tura  
II. hely  Öcsi-Ker  
I. hely  Gól Söröző  
     
Legjobb játékos Makra Zsolt Gól Söröző
Legjobb kapus Juhász Tibor Öcsi-Ker
Gólkirály Szellő Csongor Öcsi-Ker